Tere tulemast Ruthie Belle ripsmesalongi!

Kutsume Sind meie avarasse ning valgusküllasesse Tallinna salongi, kus oleme pühendunud Sinu ripsmete ja kulmude ilule ja tervisele. Kõik meie kliendid on ainulaadsed ja seetõttu läheneme Sulle personaalselt, kasutades kõige innovatiivsemaid tehnikaid ja tooteid. Oled väga oodatud!

Broneeri Aeg
Photo

Miks valida Ruthie Belle?

Ruthie Belle on rahvusvahelises ripsmemaailmas saavutanud suure tuntuse tänu oma profihooldustes kasutatavatele innovaatiliste toodete väljatöötamisele ja tootmisele. Meie tooteid iseloomustab pehmetoimelisus, ohutus ja efektiivsus. Kasutame vaid kõige kvalitseetsemaid koostisosasid, mis pärit Euroopa Liidust ning ka tootmine toimub Euroopa Liidus (Eestis, Saksamaal ja Prantsusmaal). Lisaks toodetele tegeleme ka uute ripsme- ja kulmutehnikute väljakoolitamisega. Meie koolitajal/tehnikul Mariannal on iluvaldkonnas kogemust üle 10 aasta ja ta täiendab oma teadmisi pidevalt läbi erinevate koolituste.

Meie koolitaja ja tehnik Marianna

Photo

Marianna alustas tööd ripsmetehnikuna 2012. aastal Iirimaale elama asudes. Ta alustas tööd Dublini menukas kulmusalongis ning õppis peagi lisaks ripsmepikenduste paigaldamisele ka kulmude kujundamise ja niiditamise kunsti.

Järgnevatel aastatel lihvis ta oma oskusi Ukrainast, Valgevenest ja Venemaalt pärit õpetajate käe all. Üsna peagi kujunes tal välja oma leivanumber: terve, loomuliku väljanägemisega, ent siiski märgatavad ripsmepikendused, mis sobivad suurepäraselt pruutidele ja professionaalidele. Mariannal on ka loominguline külg. Kui klient annab talle vabaduse improviseerida, meeldib talle katsetada värviliste ripsmete ja erinevate kujundustega. Ilumaailmas töötades õppis Marianna veel ühe oskuse, mis talle väga meeldima hakkas - nimelt ripsmete keemilise koolutamise ja lamineerimise.

Täna rakendab Marianna enda suurepäraseid oskusi Ruthie Belle ripsmesalongis kasutades enda töös Ruthie Belle uuenduslikke ripsme- ning kulmutooteid.

Teenused

Photo
Klassikaliste ripsmete paigaldus

60€
Klassikaliste ripsmete hooldus
50€

Loe lisa

Photo
Volüümiripsmete paigaldus igapäevaseks kandmiseks 2-4D (100% katvust)
75€
Hooldus igapäevane 2-4D
60€

Loe lisa

Glam volüümi paigaldus (100% katvust 5+D)

90€
Glam volüümi hooldus 5+D
75€

Loe lisa

Photo
Lash lift ehk ripsmete keemiline koolutamine
55€


Loe lisa

Photo
Brow lift ehk kulmude lamineerimine

45€
Lash ja brow lift korraga
85€

Loe lisa

Photo
Kulmuhooldus

30€
Lash lift ja kulmuhooldus korraga
65€

Loe lisa

NB! Kõik hinnad sisaldavad 20% KM.
Esmakordse ripsmepaigalduse hinna sees on spetsiaalselt ripsmepikenduste jaoks mõeldud Clean 11 ripsmevaht.
Kasutame kõikide volüümiripsmete hoolduste juures Russian volume tehnikat, kus tehnik valmistab käsitsi kõik lehvikud. Lehvikute täpse kuju valib Marianna igale kliendile personaalse lähenemisega, et saavutada täpselt soovitud tulemus.

Loe siit vastuseid kõige sagedamatele küsimustele meie teenuste kohta: Korduma kippuvad küsimused

Hoolduste eest tasumine

Hoolduste eest tasumine toimub koheselt peale hooldust. Võimalik on maksta sularahas või pangakaardiga.

Meie salong

Meie kogenud tehnik Marianna võtab Sind vastu moodsas, avaras ja valgusküllases ripsmesalongis, kus kõik protseduurid viiakse läbi privaatses ja vaikses toas. Ruthie Belle salong on kergesti ligipääsetav auto või ühistranspordiga.

Photo

Kuidas meid leida?

Asume Tallinnas aadressil Rästa 18. Oleme avatud E-R 9:00-17:00.