Organic Lash & Brow Lifting Lotion

Organic Lash & Brow Lifting 15ml

Brow Bff

Brow BFF

Dark Matter Pro 5g

Uus versioon Dark Matter ripsmeliimist kiirema kuivamisajaga!
83,56 € 69,63 €
Verfügbarkeit: Nicht lieferbar
 • Kaufe 5 für 66,84 € 55,70 € jeweils und spare 20%
MIS SEE ON

Kas on midagi keerulisemat kui ripsmepikenduste paigaldamine kuuma ja niiske suveilmaga? Ripsmed tulevad lahti nii vasakult kui ka paremalt, liimi kivistumine on käest ära ja püsivus on lootusetu! Ja mis kõige hullem – su kliendid arvavad, et sina oled oma oskused kaotanud! Mida teha?

Osta endale pudel Dark Matteri Prod! Nii lihtne see ongi. See on ripsmeliim, millest räägib kogu ripsmetööstus! Ja on ka põhjust.

Dark Matter Pro liimib vähem kui sekundiga sisuliselt iga võimaliku temperatuuri ja õhuniiskusega keskkonnas.

Õlikindel koostis on hämmastav, kuna ripsmete püsivus on – tsiteerides üht meie klienti – „totally bomb“.

Dark Matter Pros kasutatav väheaurav meditsiinilise kvaliteediga tsüanoakrülaat tähendab väikest allergia- ja ärritusohtu. Meie segu koostisesse kuulub ka kastoorõli, mis tugevdab kliendi loomulikke ripsmeid.

Ja Dark Matter Pro on su äritegevusele kasulik ka muudel viisidel! Iga liimitäppi saab kasutada kuni 5 tundi – sa ei pea liimi iga 30 minuti tagant värskendama! Ning toote kvaliteet ei muutu ajaga halvemaks: iga pudel säilib kolm kuud pärast avamist ja selle kvaliteet püsib hea reaalselt viimase tilgani!
 

MIKS SEE SULLE MEELDIB

- Liimib vähem kui sekundiga (0.5 sek)
- Paigalda ripsmeid tõhusamalt – üks liimitäpp kestab kuni viis tundi!
- Hea sõna otseses mõttes viimase tilgani – toote kvaliteet ei muutu ajaga halvemaks
- Pudeli sisu püsib pärast avamist värskena kuni kolm kuud
- Väheaurav meditsiinilise kvaliteediga liim = väike allergia- ja ärritusoht
- Kivistub sisuliselt iga temperatuuri ja õhuniiskusega keskkonnas
- Õlikindla koostis tagab erakordse püsivuse
- Sisaldab turgutavat kastroolõli
 

KUIDAS SEE TÖÖTAB

Kuidas me seda siis tegime? Kuidas me suutsime luua ripsmeliimi, mis töötab mis tahes niiskuse ja temperatuuriga keskkonnas? Asi seisneb Dark Matter Pros kasutatava meditsiinilise kvaliteediga tsüanoakrülaadi (mida toetab ülimalt turgutav kastroolõli) puhtuses. Õigupoolest kasutame me sama meditsiinilist tsüanoakrülaati, mida kasutatakse kirurgilistes haavaliimides!

Üldiselt on nii, et mida madalam on temperatuur / väiksem õhuniiskus, seda kauem püsib liimitilk värskena. Oleme katsetega kindlaks teinud, et Dark Matter Pro on tõhus mis tahes õhuniiskuses vahemikus 10 kuni 80%. Temperatuurist rääkides toimib Dark Matter Pro optimaalselt vahemikus 16 kuni 39 °C.

Ehkki Dark Matter Pro kuivab väga kiiresti, ei kuiva see ära ega kaota nakkuvust sinu ripsmeplaadil. Dark Matter Pro liimitäppi saab kasutada kuni viis tundi. Dark Matter Pro võimaldab ripsmetehnikutel tõhusamalt ripsmeid paigaldada, sest nad ei pea iga 30 minuti tagant liimitäppi värskendama. Dark Matter Pro on kulutõhus, kuna üks pudel kestab 3–10 korda kauem võrreldes teiste ripsmeliimide pudelitega; eriti sellepärast, et Dark Matter Pro kvaliteet ei muutu pudelis seistes halvemaks.

Dark Matter Pro on valmistatud EL-is kooskõlas EL-i rangete standarditega. Iga Dark Matter Pro pudeli põhjal olevasse koodi „Ch...“ on märgitud valmistamiskuupäev (p/k/a).
 

KUIDAS SEDA KASUTADA

Enne esmakordset kasutamist raputa pudelit põhjalikult kaks minutit järjest. Ripsmeliimi segajaga segada 30 sekundit. Ava pudel ja pane üks tilk Dark Matter Prod silikoonile või fooliumile. Ära pane plastile, paberile, kleeplindile ega nefriitalusele, kuna need pinnad võivad liimiga reageerida. Enne liimi kasutamist lase liimitäpil viis minutit seista.

Kui tahad kasutada plastist liimisõrmust, kata see enne Dark Matter Pro liimitäpi lisamist korralikult alumiiniumfooliumiga.

Kui hakkad ripsmeid paigaldama, alusta liimitäpi keskelt ja võta scooping-meetodit kasutades liimimull ning pane see ripsmepikenduse juurele.

Kui rakendad volüümilehvikute loomisel pinching- või finger roll-meetodit, ära kasuta suure alkoholisisaldusega kätepuhastusvahendeid ja ära kasuta tavalisi eelhooldusvahendeid ega liimikiirendeid, kuna nende peamine aktiivne koostisosa on alkohol. Kokkupuude alkoholiga mõjutab negatiivselt Dark Matter Pro püsivust, just nagu kokkupuude õliga mõjutab negatiivselt tavalisi ripsmeliime.

Selle asemel kasuta alkoholita kätepuhastusvahendit ja kasuta eelhooldusvahendina/liimikiirendina vaid Ruthie Belle Easy Wrap'i või Adhesive Superdry'd. Easy Wrap'i ja Adhesive Superdry alkoholisisaldus on kordades väiksem kui tüüpilistel liimikiirenditel ja see on loodud spetsiaalselt Dark Matter Pro jaoks (kuid töötab ka teiste ripsmeliimidega).

Liimitilka pole vaja asendada, isegi kui see hakkab servast kuivama. Üht Dark Matter Pro liimitäppi saab kasutada kuni viis tundi! Asenda liimitäpp alles siis, kui liimi tekstuur muutub venivaks.

**Nõuanne ripsmetehnikutele**
Soovita klientidel pikenduste kandmise ajal oma loomulikke ripsmeid kastroolõliga kosutada. Kastroolõli turgutab nii nahka kui ka karvu. Kastroolõli regulaarne kasutamine turgutab ja tugevdab loomulikke ripsmeid ning võimendab ripsmekasvu.

Ruthie Belle'i Organic Castor Oil

Tähelepanu! Dark Matter Pro ei sobi kokku Prolongi ripsmepuhastiga, kuna selle alkoholisisaldus on suur. Kokkupuude alkoholiga mõjutab negatiivselt Dark Matter Pro püsivust, just nagu kokkupuude õliga mõjutab negatiivselt tavalisi ripsmeliime.

Kuidas Dark Matter Prod hoida
Hoia Dark Matter Pro pimedas jahedas kohas, eelistatult alla 25 °C temperatuuri juures. Avamata pudeleid võib hoida külmiku keskmisel riiulil. Kui tahate külmikus seisnud Dark Matter Pro pudeli kasutusele võtta, hoidke seda kõigepealt 30 minutit toatemperatuuril ja raputage seejärel kaks minutit enne esmakordset kasutamist.

Avatud Dark Matter Pro pudelit ei tohi külmikusse panna, kuna pudelisse võib tekkida kondensatsioonivesi, mis käivitab liimi kivistumise.

Õigesti hoides püsib Dark Matter Pro värskena kuus kuud avamata kujul ja kolm kuud avatult.
 

KOOSTIS

2-Methoxyethyl 2-Cyanoacrylate, Dimethyl Silicone Polymer with Silica, Acrylates, Ricinus Communis Seed Oil, CI 77499.
 

ANDMED

- Selle toote puhul pole allergiaproov vajalik
- Üks (1) 5g pudel sisaldab umbes 200 liimitilka
- Kasutada tuleks 3 kuu jooksul pärast avamist
- Toode ei ole mõeldud algajatele ripsmetehnikutele
- Valmistatud meditsiinitööstuse kvaliteediga koostisosadest
- Julmusevaba
- Lateksivaba
Vegan
- Valmistatud EL-is kooskõlas EL-i määrustega
 

KKK

- Kas enne Dark Matter Pro kasutamist peab allergiaproovi tegema?
Dark Matter Pro puhul pole allergiaproov vajalik, kuna kasutame tootes meditsiinilise kvaliteediga tsüanoakrülaati.

- Milliseid eelhooldusvahendeid või liimikiirendeid võib koos Dark Matter Proga kasutada?
Dark Matter Proga tohib eelhooldusvahendina/liimikiirendina kasutada vaid Ruthie Belle Easy Wrap'i või Adhesive Superdry'd. Easy Wrap'i ja Adhesive Superdry alkoholisisaldus on kordades väiksem kui tüüpilistel liimikiirenditel ja see on loodud spetsiaalselt Dark Matter Pro jaoks (kuid töötab ka teiste ripsmeliimidega).

Dark Matter Pro on alkoholi suhtes äärmiselt tundlik, mistõttu tuleb hoiduda suure alkoholisisaldusega toodete kasutamisest, kuna need mõjutavad negatiivselt ripsmete püsivust (nii nagu õli mõjutab negatiivselt tavaliste ripsmeliimide toimet).
 

Lieferung, Zahlung
 • Zahlung
  1. Kreditkarte
  2. Swedbank
  3. SEB Pank
  4. Paypal
 • Lieferung
  1. DHL Express
  2. Itella Smartpost, Paket-Terminal
  3. Omniva, Paket-Terminal
  4. Fedex
   
  Schreiben Sie eine Bewertung
  Sie bewerten:Dark Matter Pro 5g
  Ihre Bewertung
  Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!